GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Stamboll, Turqi Shtutgart, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:00StambollStacioni Stamboll

06:00GjilanStacioni Gjilan

Alpari
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 5 orë
3

11:00GjilanStacioni Gjilan

10:59ShtutgartStacioni Shtutgart

Vector Travel
90€
Kohëzgjatja totale:~41 orë, 59 minuta
Çmimi total: 90

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.