GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sllatinë, Kosovë Xërxë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:17SllatinëStacioni Sllatinë

09:31GjakovëStacioni Gjakovë

Armend Tours
?€
2
Ndërrim në: YlliPritja: 9 minuta
3

09:40GjakovëStacioni Gjakovë

09:59XërxëStacioni Xërxë

Ylli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
1

09:17SllatinëStacioni Sllatinë

11:10GjakovëStacioni Gjakovë

Meti Tours
?€
2
Ndërrim në: KasumiPritja: 20 minuta
3

11:30GjakovëStacioni Gjakovë

11:49XërxëStacioni Xërxë

Kasumi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 32 minuta
Çmimi total: 1.5
1

09:47SllatinëStacioni Sllatinë

11:01GjakovëStacioni Gjakovë

Shpatturs
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 16 minuta
3

11:17GjakovëStacioni Gjakovë

11:36XërxëStacioni Xërxë

Monika
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 49 minuta
Çmimi total: 1.5
1

09:47SllatinëStacioni Sllatinë

11:01GjakovëStacioni Gjakovë

Shpatturs
?€
2
Ndërrim në: KasumiPritja: 29 minuta
3

11:30GjakovëStacioni Gjakovë

11:49XërxëStacioni Xërxë

Kasumi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 2 minuta
Çmimi total: 1.5
1

10:17SllatinëStacioni Sllatinë

11:31GjakovëStacioni Gjakovë

Bledi
?€
2
Ndërrim në: Meti ComercPritja: 29 minuta
3

12:00GjakovëStacioni Gjakovë

12:19XërxëStacioni Xërxë

Meti Comerc
1.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 2 minuta
Çmimi total: 1.5
1

10:47SllatinëStacioni Sllatinë

12:01GjakovëStacioni Gjakovë

Cali
?€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 29 minuta
3

12:30GjakovëStacioni Gjakovë

12:49XërxëStacioni Xërxë

Atmaxha
1.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 2 minuta
Çmimi total: 1.5
1

11:17SllatinëStacioni Sllatinë

12:31GjakovëStacioni Gjakovë

Armend Tours
?€
2
Ndërrim në: AlbiPritja: 29 minuta
3

13:00GjakovëStacioni Gjakovë

13:19XërxëStacioni Xërxë

Albi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 2 minuta
Çmimi total: 1.5
1

11:47SllatinëStacioni Sllatinë

13:01GjakovëStacioni Gjakovë

Bledi
?€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 24 minuta
3

13:25GjakovëStacioni Gjakovë

13:44XërxëStacioni Xërxë

Zhur Reisen
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 57 minuta
Çmimi total: 1.5
1

12:17SllatinëStacioni Sllatinë

13:31GjakovëStacioni Gjakovë

Bledi
?€
2
Ndërrim në: Destani TransPritja: 14 minuta
3

13:45GjakovëStacioni Gjakovë

14:04XërxëStacioni Xërxë

Destani Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 47 minuta
1

12:47SllatinëStacioni Sllatinë

14:01GjakovëStacioni Gjakovë

Kushtrimi Nm
?€
2
Ndërrim në: YlliPritja: 9 minuta
3

14:10GjakovëStacioni Gjakovë

14:29XërxëStacioni Xërxë

Ylli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.