GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Xërxë, Kosovë Sllatinë, Kosovë

1

07:21XërxëStacioni Xërxë

07:40GjakovëStacioni Gjakovë

Halimaj
1.5€
2
Ndërrim në: CaliPritja: 20 minuta
3

08:00GjakovëStacioni Gjakovë

09:14SllatinëStacioni Sllatinë

Cali
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 53 minuta
Çmimi total: 1.5
1

07:26XërxëStacioni Xërxë

07:45GjakovëStacioni Gjakovë

Halimaj
1.5€
2
Ndërrim në: CaliPritja: 15 minuta
3

08:00GjakovëStacioni Gjakovë

09:14SllatinëStacioni Sllatinë

Cali
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 48 minuta
Çmimi total: 1.5
1

08:14XërxëStacioni Xërxë

08:33GjakovëStacioni Gjakovë

Emra
?€
2
Ndërrim në: ShpattursPritja: 27 minuta
3

09:00GjakovëStacioni Gjakovë

10:14SllatinëStacioni Sllatinë

Shpatturs
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
1

10:01XërxëStacioni Xërxë

10:20GjakovëStacioni Gjakovë

Atmaxha
1.5€
2
Ndërrim në: Kushtrimi NmPritja: 10 minuta
3

10:30GjakovëStacioni Gjakovë

11:44SllatinëStacioni Sllatinë

Kushtrimi Nm
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
Çmimi total: 1.5
1

11:16XërxëStacioni Xërxë

11:35GjakovëStacioni Gjakovë

Xeni Tours
1.5€
2
Ndërrim në: Meti ToursPritja: 25 minuta
3

12:00GjakovëStacioni Gjakovë

13:14SllatinëStacioni Sllatinë

Meti Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Çmimi total: 1.5
1

11:31XërxëStacioni Xërxë

11:50GjakovëStacioni Gjakovë

Gramozi
1.5€
2
Ndërrim në: Meti ToursPritja: 10 minuta
3

12:00GjakovëStacioni Gjakovë

13:14SllatinëStacioni Sllatinë

Meti Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
Çmimi total: 1.5
1

13:24XërxëStacioni Xërxë

13:43GjakovëStacioni Gjakovë

Emra
?€
2
Ndërrim në: ShpattursPritja: 17 minuta
3

14:00GjakovëStacioni Gjakovë

15:14SllatinëStacioni Sllatinë

Shpatturs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 50 minuta
1

15:16XërxëStacioni Xërxë

15:35GjakovëStacioni Gjakovë

Halimaj
1.5€
2
Ndërrim në: BlediPritja: 25 minuta
3

16:00GjakovëStacioni Gjakovë

17:14SllatinëStacioni Sllatinë

Bledi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Çmimi total: 1.5
1

15:21XërxëStacioni Xërxë

15:40GjakovëStacioni Gjakovë

Halimaj
1.5€
2
Ndërrim në: BlediPritja: 20 minuta
3

16:00GjakovëStacioni Gjakovë

17:14SllatinëStacioni Sllatinë

Bledi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 53 minuta
Çmimi total: 1.5
1

16:17XërxëStacioni Xërxë

16:34GjakovëStacioni Gjakovë

Destani Trans
?€
2
Ndërrim në: Kushtrimi NmPritja: 26 minuta
3

17:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:14SllatinëStacioni Sllatinë

Kushtrimi Nm
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 57 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.