GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sllatinë, Kosovë Rufc i Ri, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:14SllatinëStacioni Sllatinë

07:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Armend Tours
?€
2
Ndërrim në: ErxhaniPritja: 9 minuta
3

07:40PrishtinëStacioni Prishtinë

08:09Rufc i RiStacioni Rufc i Ri

Erxhani
?€
Kohëzgjatja totale:~55 minuta
1

07:44SllatinëStacioni Sllatinë

08:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Meti Tours
?€
2
Ndërrim në: Shala TransPritja: 9 minuta
3

08:10PrishtinëStacioni Prishtinë

08:46Rufc i RiStacioni Rufc i Ri

Shala Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 2 minuta
1

08:14SllatinëStacioni Sllatinë

08:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpatturs
?€
2
Ndërrim në: ErxhaniPritja: 9 minuta
3

08:40PrishtinëStacioni Prishtinë

09:18Rufc i RiStacioni Rufc i Ri

Erxhani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 4 minuta
1

18:14SllatinëStacioni Sllatinë

18:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Kushtrimi Nm
?€
2
Ndërrim në: ErxhaniPritja: 9 minuta
3

18:40PrishtinëStacioni Prishtinë

19:18Rufc i RiStacioni Rufc i Ri

Erxhani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 4 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.