GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sllatinë, Kosovë Gjilan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:14SllatinëStacioni Sllatinë

14:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Cali
?€
2
Ndërrim në: DalinaPritja: 9 minuta
3

14:40PrishtinëStacioni Prishtinë

15:54GjilanStacioni Gjilan

Dalina
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 40 minuta
Çmimi total: 2.5
1

15:14SllatinëStacioni Sllatinë

15:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpatturs
?€
2
Ndërrim në: Hani TransPritja: 9 minuta
3

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

16:54GjilanStacioni Gjilan

Hani Trans
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 40 minuta
Çmimi total: 2.5
1

16:44SllatinëStacioni Sllatinë

17:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi
?€
2
Ndërrim në: EgnatiaPritja: 19 minuta
3

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

18:34GjilanStacioni Gjilan

Egnatia
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 50 minuta
Çmimi total: 2.5
1

18:14SllatinëStacioni Sllatinë

18:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Kushtrimi Nm
?€
2
Ndërrim në: EgnatiaPritja: 9 minuta
3

18:40PrishtinëStacioni Prishtinë

19:54GjilanStacioni Gjilan

Egnatia
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 40 minuta
Çmimi total: 2.5
1

18:44SllatinëStacioni Sllatinë

19:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Edonisi
?€
2
Ndërrim në: Mimoza 93Pritja: 19 minuta
3

19:20PrishtinëStacioni Prishtinë

20:34GjilanStacioni Gjilan

Mimoza 93
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 50 minuta
Çmimi total: 2.5
1

19:14SllatinëStacioni Sllatinë

19:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Armend Tours
?€
2
Ndërrim në: Buna ToursPritja: 9 minuta
3

19:40PrishtinëStacioni Prishtinë

20:54GjilanStacioni Gjilan

Buna Tours
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 40 minuta
Çmimi total: 2.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.