GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sllatinë, Kosovë Ferizaj, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:44SllatinëStacioni Sllatinë

17:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi
?€
2
Ndërrim në: Dritoni-ReisenPritja: 14 minuta
3

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

18:05FerizajStacioni Ferizaj

Dritoni-Reisen
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 21 minuta
Çmimi total: 1.5
1

17:14SllatinëStacioni Sllatinë

17:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi
?€
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 14 minuta
3

17:45PrishtinëStacioni Prishtinë

18:35FerizajStacioni Ferizaj

Arbeni Tours
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 21 minuta
Çmimi total: 1.5
1

18:14SllatinëStacioni Sllatinë

18:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Kushtrimi Nm
?€
2
Ndërrim në: BallkaniPritja: 14 minuta
3

18:45PrishtinëStacioni Prishtinë

19:35FerizajStacioni Ferizaj

Ballkani
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 21 minuta
Çmimi total: 1.5
1

18:44SllatinëStacioni Sllatinë

19:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Edonisi
?€
2
Ndërrim në: Fehmi-CompanyPritja: 14 minuta
3

19:15PrishtinëStacioni Prishtinë

20:05FerizajStacioni Ferizaj

Fehmi-Company
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 21 minuta
Çmimi total: 1.5
1

19:44SllatinëStacioni Sllatinë

20:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Norway Travel Gjakovë
?€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 14 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

21:05FerizajStacioni Ferizaj

Endriti Sh.P.K
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 21 minuta
Çmimi total: 1

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.