GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sllatinë, Kosovë Deçan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:14SllatinëStacioni Sllatinë

08:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpatturs
?€
2
Ndërrim në: MirociPritja: 9 minuta
3

08:40PrishtinëStacioni Prishtinë

10:34DeçanStacioni Deçan

Miroci
5€

Informata

Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
Çmimi total: 5
1

08:17SllatinëStacioni Sllatinë

09:31GjakovëStacioni Gjakovë

Armend Tours
?€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 14 minuta
3

09:45GjakovëStacioni Gjakovë

10:12DeçanStacioni Deçan

Gramozi
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
Çmimi total: 2
1

08:44SllatinëStacioni Sllatinë

09:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi
?€
2
Ndërrim në: Deli AbaziPritja: 19 minuta
3

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

11:14DeçanStacioni Deçan

Deli Abazi
5€

Informata

Kohëzgjatja totale:~2 orë, 30 minuta
Çmimi total: 5
1

09:17SllatinëStacioni Sllatinë

11:10GjakovëStacioni Gjakovë

Meti Tours
?€
2
Ndërrim në: KastratiPritja: 20 minuta
3

11:30GjakovëStacioni Gjakovë

11:57DeçanStacioni Deçan

Kastrati
2€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta
Çmimi total: 2
1

09:17SllatinëStacioni Sllatinë

11:10GjakovëStacioni Gjakovë

Meti Tours
?€
2
Ndërrim në: Xeni ToursPritja: 20 minuta
3

11:30GjakovëStacioni Gjakovë

11:57DeçanStacioni Deçan

Xeni Tours
2€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta
Çmimi total: 2
1

09:47SllatinëStacioni Sllatinë

11:01GjakovëStacioni Gjakovë

Shpatturs
?€
2
Ndërrim në: Juniku ReisenPritja: 14 minuta
3

11:15GjakovëStacioni Gjakovë

11:42DeçanStacioni Deçan

Juniku Reisen
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
Çmimi total: 2
1

10:14SllatinëStacioni Sllatinë

10:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpatturs
?€
2
Ndërrim në: MendiPritja: 9 minuta
3

10:40PrishtinëStacioni Prishtinë

12:34DeçanStacioni Deçan

Mendi
5€

Informata

Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
Çmimi total: 5
1

10:17SllatinëStacioni Sllatinë

11:31GjakovëStacioni Gjakovë

Bledi
?€
2
Ndërrim në: Xeni ToursPritja: 14 minuta
3

11:45GjakovëStacioni Gjakovë

12:12DeçanStacioni Deçan

Xeni Tours
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
Çmimi total: 2
1

10:17SllatinëStacioni Sllatinë

11:31GjakovëStacioni Gjakovë

Bledi
?€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 19 minuta
3

11:50GjakovëStacioni Gjakovë

12:17DeçanStacioni Deçan

Gramozi
2€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 2
1

10:44SllatinëStacioni Sllatinë

11:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 19 minuta
3

11:20PrishtinëStacioni Prishtinë

13:14DeçanStacioni Deçan

Monika
5€

Informata

Kohëzgjatja totale:~2 orë, 30 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.