GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Skënderaj, Kosovë Tivar, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:45SkënderajStacioni Skënderaj

17:48PrishtinëStacioni Prishtinë

Bajriqi
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 12 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

02:40TivarStacioni Tivar

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 55 minuta
Çmimi total: 15
1

17:40SkënderajStacioni Skënderaj

18:43PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen NTT
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 17 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

02:40TivarStacioni Tivar

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~9 orë
Çmimi total: 15
1

18:25SkënderajStacioni Skënderaj

19:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Vëllezrit Rrustemi
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 20 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

03:15TivarStacioni Tivar

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.