GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Skënderaj, Kosovë Rinas, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:40SkënderajStacioni Skënderaj

18:43PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen NTT
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kei-ReisenPritja: 17 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

22:20RinasStacioni Rinas

Kei-Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 40 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.