GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Skënderaj, Kosovë Lozana, Zvicër

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00SkënderajStacioni Skënderaj

07:03PrishtinëStacioni Prishtinë

Zekaj Tours
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 57 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

07:59LozanaStacioni Lozana

Sharr Travel
100€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 59 minuta
Çmimi total: 100

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.