GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shupenzë, Shqipëri Vorë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:00Peshkopi

13:47ShupenzëStacioni Shupenzë

16:55VorëStacioni Vorë

17:18Durrës

Rigersi Trans
?Lekë

13:40Peshkopi

14:27ShupenzëStacioni Shupenzë

17:35VorëStacioni Vorë

17:58Durrës

Rigersi Trans
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

13:47ShupenzëStacioni Shupenzë

15:11TiranëTerminali Lindor

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 19 minuta

15:30TiranëTerminali Lindor

15:47VorëStacioni Vorë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë

13:47ShupenzëStacioni Shupenzë

15:11TiranëTerminali Lindor

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Ndërrim në: KompaktPritja: 19 minuta

15:30TiranëTerminali Lindor

15:47VorëStacioni Vorë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë

13:47ShupenzëStacioni Shupenzë

15:11TiranëTerminali Lindor

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 19 minuta

15:30TiranëTerminali Lindor

15:47VorëStacioni Vorë

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë

13:47ShupenzëStacioni Shupenzë

15:11TiranëTerminali Lindor

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Magic GlobePritja: 19 minuta

15:30TiranëTerminali Lindor

15:50VorëStacioni Vorë

Magic Globe
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 3 minuta

13:47ShupenzëStacioni Shupenzë

15:11TiranëTerminali Lindor

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Ndërrim në: DitatransPritja: 19 minuta

15:30TiranëTerminali Lindor

15:54VorëStacioni Vorë

Ditatrans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 7 minuta

13:47ShupenzëStacioni Shupenzë

15:11TiranëTerminali Lindor

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 19 minuta

15:30TiranëTerminali Lindor

15:47VorëStacioni Vorë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë

13:47ShupenzëStacioni Shupenzë

15:11TiranëTerminali Lindor

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Ndërrim në: MangalemiPritja: 19 minuta

15:30TiranëTerminali Lindor

15:45VorëStacioni Vorë

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta

13:47ShupenzëStacioni Shupenzë

15:11TiranëTerminali Lindor

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Teuta - 95Pritja: 23 minuta

15:34TiranëTerminali Lindor

15:51VorëStacioni Vorë

Teuta - 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 4 minuta

13:47ShupenzëStacioni Shupenzë

15:11TiranëTerminali Lindor

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Riki TransPritja: 29 minuta

15:40TiranëTerminali Lindor

15:57VorëStacioni Vorë

Riki Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta

13:47ShupenzëStacioni Shupenzë

15:11TiranëTerminali Lindor

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Erzeni - TransPritja: 34 minuta

15:45TiranëTerminali Lindor

16:02VorëStacioni Vorë

Erzeni - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.