GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shupenzë, Shqipëri Vorë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:07ShupenzëStacioni Shupenzë

16:31TiranëStacioni Tiranë

Shpresa-Al Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 29 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

17:17VorëStacioni Vorë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
1

15:47ShupenzëStacioni Shupenzë

17:11TiranëStacioni Tiranë

Shpresa-Al Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 19 minuta
3

17:30TiranëStacioni Tiranë

17:47VorëStacioni Vorë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë
1

16:27ShupenzëStacioni Shupenzë

17:51TiranëStacioni Tiranë

Shpresa-Al Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 29 minuta
3

18:20TiranëStacioni Tiranë

18:37VorëStacioni Vorë

Riki Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
1

17:07ShupenzëStacioni Shupenzë

18:31TiranëStacioni Tiranë

Shpresa-Al Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 29 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

19:17VorëStacioni Vorë

Riki Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.