GjirafaTravel

40,000+ bileta të shitura me Gjirafa Travel.

Rezervo Online biletën e autobusit nga Shtutgart, Gjermani Ferizaj, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:30ShtutgartStacioni Shtutgart

11:29FerizajStacioni Ferizaj

Fershped Reisen
80€

14:00ShtutgartStacioni Shtutgart

15:30FerizajStacioni Ferizaj

Barileva
80€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

14:00ShtutgartStacioni Shtutgart

16:40GjilanStacioni Gjilan

Barileva
80€
Ndërrim në: HerolindiPritja: 40 minuta

17:20GjilanStacioni Gjilan

18:09FerizajStacioni Ferizaj

Herolindi
2.3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 9 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.