GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shtime, Kosovë Partesh, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:10Prizren

14:04ShtimeStacioni Shtime

14:59ParteshStacioni Partesh

15:09Gjilan

Merkatori
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:35ShtimeStacioni Shtime

12:50FerizajStacioni Ferizaj

Dili Comerc
?€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

13:00FerizajStacioni Ferizaj

13:45ParteshStacioni Partesh

Endriti Sh.P.K
1.89€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 10 minuta
Çmimi total: 1.89
1

13:35ShtimeStacioni Shtime

13:50FerizajStacioni Ferizaj

Dili Comerc
?€
2
Ndërrim në: BallkaniPritja: 10 minuta
3

14:00FerizajStacioni Ferizaj

14:39ParteshStacioni Partesh

Ballkani
1.9€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 4 minuta
Çmimi total: 1.9
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.