GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Partesh, Kosovë Shtime, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:00Gjilan

08:10ParteshStacioni Partesh

09:05ShtimeStacioni Shtime

09:59Prizren

Merkatori
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:10ParteshStacioni Partesh

07:49FerizajStacioni Ferizaj

Egnatia
1.9€
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 11 minuta
3

08:00FerizajStacioni Ferizaj

08:15ShtimeStacioni Shtime

Arbeni Tours
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 5 minuta
Çmimi total: 2.4
1

08:10ParteshStacioni Partesh

08:49FerizajStacioni Ferizaj

Merkatori
1.9€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 11 minuta
3

09:00FerizajStacioni Ferizaj

09:16ShtimeStacioni Shtime

Merkatori
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 6 minuta
Çmimi total: 1.9
1

08:10ParteshStacioni Partesh

08:49FerizajStacioni Ferizaj

Merkatori
?€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 11 minuta
3

09:00FerizajStacioni Ferizaj

09:16ShtimeStacioni Shtime

Merkatori
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 6 minuta
1

10:30ParteshStacioni Partesh

11:09FerizajStacioni Ferizaj

Xeni Trans
1.9€
2
Ndërrim në: Dili ComercPritja: 11 minuta
3

11:20FerizajStacioni Ferizaj

11:35ShtimeStacioni Shtime

Dili Comerc
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 5 minuta
Çmimi total: 2.4
1

11:10ParteshStacioni Partesh

11:49FerizajStacioni Ferizaj

Jehona
1.9€
2
Ndërrim në: Dili ComercPritja: 11 minuta
3

12:00FerizajStacioni Ferizaj

12:15ShtimeStacioni Shtime

Dili Comerc
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 5 minuta
Çmimi total: 2.4
1

11:10ParteshStacioni Partesh

11:49FerizajStacioni Ferizaj

Jehona
1.9€
2
Ndërrim në: Goni ComPritja: 11 minuta
3

12:00FerizajStacioni Ferizaj

12:15ShtimeStacioni Shtime

Goni Com
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 5 minuta
Çmimi total: 2.4
1

11:50ParteshStacioni Partesh

12:29FerizajStacioni Ferizaj

Endriti Sh.P.K
1.9€
2
Ndërrim në: Goni ComPritja: 11 minuta
3

12:40FerizajStacioni Ferizaj

12:55ShtimeStacioni Shtime

Goni Com
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 5 minuta
Çmimi total: 2.4
1

13:10ParteshStacioni Partesh

13:49FerizajStacioni Ferizaj

Hani Trans
1.9€
2
Ndërrim në: Dili ComercPritja: 11 minuta
3

14:00FerizajStacioni Ferizaj

14:15ShtimeStacioni Shtime

Dili Comerc
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 5 minuta
Çmimi total: 2.4
1

15:10ParteshStacioni Partesh

15:49FerizajStacioni Ferizaj

Meti T
1.9€
2
Ndërrim në: Dili ComercPritja: 11 minuta
3

16:00FerizajStacioni Ferizaj

16:15ShtimeStacioni Shtime

Dili Comerc
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 5 minuta
Çmimi total: 2.4
1

15:10ParteshStacioni Partesh

15:49FerizajStacioni Ferizaj

Meti T
1.9€
2
Ndërrim në: Dili ComercPritja: 11 minuta
3

16:00FerizajStacioni Ferizaj

16:19ShtimeStacioni Shtime

Dili Comerc
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 9 minuta
Çmimi total: 1.9

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.