GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shtëpaj, Shqipëri Vlorë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:15Gramsh

05:35ShtëpajStacioni Shtëpaj

08:10VlorëStacioni Vlorë

Tomlekede
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:35ShtëpajStacioni Shtëpaj

06:50LushnjeStacioni Lushnje

Tomlekede
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans-ElPritja: 16 minuta
3

07:06LushnjeStacioni Lushnje

08:26VlorëStacioni Vlorë

Trans-El
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 51 minuta
1

05:35ShtëpajStacioni Shtëpaj

06:50LushnjeStacioni Lushnje

Tomlekede
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 18 minuta
3

07:08LushnjeStacioni Lushnje

08:28VlorëStacioni Vlorë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 53 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.