GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkodër, Shqipëri Shirokë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:30ShkodërStacioni Shkodër

14:30PrizrenStacioni Prizren

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: Besi ToursPritja: 20 minuta
3

14:50PrizrenStacioni Prizren

15:12ShirokëStacioni Shirokë

Besi Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 42 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.