GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkodër, Shqipëri Golem, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00ShkodërStacioni Shkodër

15:55TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 15 minuta
3

16:10TiranëStacioni Tiranë

16:57GolemStacioni Golem

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 57 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

14:00ShkodërStacioni Shkodër

15:55TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 20 minuta
3

16:15TiranëStacioni Tiranë

17:02GolemStacioni Golem

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 2 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

15:27ShkodërStacioni Shkodër

17:11TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 19 minuta
3

17:30TiranëStacioni Tiranë

18:17GolemStacioni Golem

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
1

15:27ShkodërStacioni Shkodër

17:11TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 19 minuta
3

17:30TiranëStacioni Tiranë

18:14GolemStacioni Golem

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 47 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.