GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Golem, Shqipëri Shkodër, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:20Vlorë

08:31GolemStacioni Golem

11:04ShkodërStacioni Shkodër

Gea Shpk
?Lekë

13:30Vlorë

15:41GolemStacioni Golem

18:14ShkodërStacioni Shkodër

Dinamic-Express
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:51GolemStacioni Golem

08:38TiranëStacioni Tiranë

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 22 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

10:55ShkodërStacioni Shkodër

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 4 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

07:57GolemStacioni Golem

08:30TiranëStacioni Tiranë

Argjiro SH.P.K
?€
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

10:55ShkodërStacioni Shkodër

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 58 minuta
1

08:03GolemStacioni Golem

08:50TiranëStacioni Tiranë

Refati-08
?Lekë
2
Ndërrim në: Gea ShpkPritja: 28 minuta
3

09:18TiranëStacioni Tiranë

11:04ShkodërStacioni Shkodër

Gea Shpk
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 1 minuta
1

08:03GolemStacioni Golem

08:15DurrësStacioni Durrës

Refati-08
?Lekë
2
Ndërrim në: Gea ShpkPritja: 28 minuta
3

08:43DurrësStacioni Durrës

11:04ShkodërStacioni Shkodër

Gea Shpk
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 1 minuta
1

08:07GolemStacioni Golem

08:54TiranëStacioni Tiranë

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Gea ShpkPritja: 24 minuta
3

09:18TiranëStacioni Tiranë

11:04ShkodërStacioni Shkodër

Gea Shpk
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 57 minuta
1

08:07GolemStacioni Golem

08:19DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Gea ShpkPritja: 24 minuta
3

08:43DurrësStacioni Durrës

11:04ShkodërStacioni Shkodër

Gea Shpk
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 57 minuta
1

08:07GolemStacioni Golem

08:25DurrësStacioni Durrës

Niagara-Kr
?Lekë
2
Ndërrim në: Gea ShpkPritja: 18 minuta
3

08:43DurrësStacioni Durrës

11:04ShkodërStacioni Shkodër

Gea Shpk
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 57 minuta
1

08:21GolemStacioni Golem

09:08TiranëStacioni Tiranë

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 22 minuta
3

09:30TiranëStacioni Tiranë

11:25ShkodërStacioni Shkodër

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 4 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

08:24GolemStacioni Golem

09:11TiranëStacioni Tiranë

Poliçani Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 19 minuta
3

09:30TiranëStacioni Tiranë

11:25ShkodërStacioni Shkodër

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 1 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

08:31GolemStacioni Golem

09:15TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

09:30TiranëStacioni Tiranë

11:25ShkodërStacioni Shkodër

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 54 minuta
Çmimi total: 400 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.