GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shirokë, Kosovë Deçan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:07ShirokëStacioni Shirokë

17:35PrizrenStacioni Prizren

Arbëria Turist
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 10 minuta
3

17:45PrizrenStacioni Prizren

19:02DeçanStacioni Deçan

Monika
4€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
Çmimi total: 4

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.