GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shëngjin, Shqipëri Podujevë, Kosovë

16:00ShëngjinStacioni Shëngjin

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen
15€
Ndërrim në: DitaPritja: 20 minuta

19:50PrishtinëStacioni Prishtinë

20:45PodujevëStacioni Podujevë

Dita
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 45 minuta

16:00ShëngjinStacioni Shëngjin

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen
15€
Ndërrim në: Besi ToursPritja: 30 minuta

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:55PodujevëStacioni Podujevë

Besi Tours
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 55 minuta

16:00ShëngjinStacioni Shëngjin

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen
15€
Ndërrim në: Toni TursPritja: 40 minuta

20:10PrishtinëStacioni Prishtinë

21:05PodujevëStacioni Podujevë

Toni Turs
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 5 minuta

16:00ShëngjinStacioni Shëngjin

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen
15€
Ndërrim në: Leci ReisenPritja: 50 minuta

20:20PrishtinëStacioni Prishtinë

21:15PodujevëStacioni Podujevë

Leci Reisen
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 15 minuta

16:00ShëngjinStacioni Shëngjin

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen
15€
Ndërrim në: Metehia TuristPritja: 50 minuta

20:20PrishtinëStacioni Prishtinë

21:15PodujevëStacioni Podujevë

Metehia Turist
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 15 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.