GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Serbicë e Poshtme, Kosovë Strellc i Epërm, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:45Prizren

18:00Serbicë e PoshtmeStacioni Serbicë e Poshtme

19:07Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

19:22Pejë

Monika
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:45Serbicë e PoshtmeStacioni Serbicë e Poshtme

18:25GjakovëStacioni Gjakovë

Kasumi
2€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 10 minuta
3

18:35GjakovëStacioni Gjakovë

19:07Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Monika
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 22 minuta
Çmimi total: 4
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.