GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Selenice, Shqipëri Kavajë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:30Ersekë

13:39SeleniceStacioni Selenice

17:53KavajëStacioni Kavajë

18:18Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

14:00SeleniceStacioni Selenice

16:38KavajëStacioni Kavajë

17:38Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë

14:00SeleniceStacioni Selenice

16:38KavajëStacioni Kavajë

17:38Tiranë

Kei Sh.P.K
?Lekë

14:00Ersekë

14:09SeleniceStacioni Selenice

18:23KavajëStacioni Kavajë

18:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00SeleniceStacioni Selenice

17:03DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 26 minuta
3

17:29DurrësStacioni Durrës

17:55KavajëStacioni Kavajë

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 55 minuta
1

14:00SeleniceStacioni Selenice

17:03DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 32 minuta
3

17:35DurrësStacioni Durrës

18:00KavajëStacioni Kavajë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë
1

14:00SeleniceStacioni Selenice

17:03DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 32 minuta
3

17:35DurrësStacioni Durrës

18:00KavajëStacioni Kavajë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë
1

14:00SeleniceStacioni Selenice

17:03DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Aldo ToursPritja: 37 minuta
3

17:40DurrësStacioni Durrës

18:05KavajëStacioni Kavajë

Aldo Tours
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

14:00SeleniceStacioni Selenice

17:03DurrësStacioni Durrës

Kei Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 26 minuta
3

17:29DurrësStacioni Durrës

17:55KavajëStacioni Kavajë

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 55 minuta
1

14:00SeleniceStacioni Selenice

17:03DurrësStacioni Durrës

Kei Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 32 minuta
3

17:35DurrësStacioni Durrës

18:00KavajëStacioni Kavajë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë
1

14:00SeleniceStacioni Selenice

17:03DurrësStacioni Durrës

Kei Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 32 minuta
3

17:35DurrësStacioni Durrës

18:00KavajëStacioni Kavajë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë
1

14:00SeleniceStacioni Selenice

17:03DurrësStacioni Durrës

Kei Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Aldo ToursPritja: 37 minuta
3

17:40DurrësStacioni Durrës

18:05KavajëStacioni Kavajë

Aldo Tours
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

14:00SeleniceStacioni Selenice

16:00LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

16:20LushnjeStacioni Lushnje

16:58KavajëStacioni Kavajë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 58 minuta
1

14:00SeleniceStacioni Selenice

16:00LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Piko Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

16:30LushnjeStacioni Lushnje

17:08KavajëStacioni Kavajë

Piko Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 8 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.