GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Selanik, Greqi Dibër, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:30SelanikStacioni Selanik

12:30ShkupStacioni Shkup

Simeonidis Tours
?€
2
Ndërrim në: Gazmend TuristPritja: 20 minuta
3

12:50ShkupStacioni Shkup

15:05DibërStacioni Dibër

Gazmend Turist
250den
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 35 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.