GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Savra, Shqipëri Këlcyrë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:30Tiranë

13:18SavraStacioni Savra

15:32KëlcyrëStacioni Këlcyrë

15:56Përmet

Fjoart Travel
?Lekë

12:30Tiranë

14:18SavraStacioni Savra

16:32KëlcyrëStacioni Këlcyrë

16:56Përmet

Fjoart Travel
?Lekë

13:00Tiranë

14:48SavraStacioni Savra

17:02KëlcyrëStacioni Këlcyrë

18:07Delvinë

Trans-Sopoti
?Lekë

14:00Tiranë

15:48SavraStacioni Savra

18:02KëlcyrëStacioni Këlcyrë

18:26Përmet

Fjoart Travel
?Lekë

14:50Tiranë

16:38SavraStacioni Savra

18:52KëlcyrëStacioni Këlcyrë

19:57Delvinë

Trans-Sopoti
?Lekë

15:30Tiranë

17:18SavraStacioni Savra

19:32KëlcyrëStacioni Këlcyrë

19:56Përmet

Fjoart Travel
?Lekë

17:00Tiranë

18:48SavraStacioni Savra

21:02KëlcyrëStacioni Këlcyrë

21:26Përmet

Fjoart Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:39SavraStacioni Savra

13:49LushnjeStacioni Lushnje

A&R Gucaj
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 19 minuta
3

14:08LushnjeStacioni Lushnje

16:32KëlcyrëStacioni Këlcyrë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 53 minuta
1

13:40SavraStacioni Savra

13:50LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 18 minuta
3

14:08LushnjeStacioni Lushnje

16:32KëlcyrëStacioni Këlcyrë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 52 minuta
1

13:46SavraStacioni Savra

13:56LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 12 minuta
3

14:08LushnjeStacioni Lushnje

16:32KëlcyrëStacioni Këlcyrë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 46 minuta
1

14:10SavraStacioni Savra

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Trans-SopotiPritja: 18 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

17:02KëlcyrëStacioni Këlcyrë

Trans-Sopoti
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 52 minuta
1

14:10SavraStacioni Savra

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Transudhetare
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans-SopotiPritja: 18 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

17:02KëlcyrëStacioni Këlcyrë

Trans-Sopoti
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 52 minuta
1

15:10SavraStacioni Savra

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 18 minuta
3

15:38LushnjeStacioni Lushnje

18:02KëlcyrëStacioni Këlcyrë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 52 minuta
1

15:10SavraStacioni Savra

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Transudhetare
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 18 minuta
3

15:38LushnjeStacioni Lushnje

18:02KëlcyrëStacioni Këlcyrë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 52 minuta
1

15:11SavraStacioni Savra

15:21LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 17 minuta
3

15:38LushnjeStacioni Lushnje

18:02KëlcyrëStacioni Këlcyrë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 51 minuta
1

15:16SavraStacioni Savra

15:26LushnjeStacioni Lushnje

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 12 minuta
3

15:38LushnjeStacioni Lushnje

18:02KëlcyrëStacioni Këlcyrë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 46 minuta
1

16:01SavraStacioni Savra

16:11LushnjeStacioni Lushnje

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans-SopotiPritja: 17 minuta
3

16:28LushnjeStacioni Lushnje

18:52KëlcyrëStacioni Këlcyrë

Trans-Sopoti
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 51 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.