GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sarandë, Shqipëri Poshnje, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00SarandëStacioni Sarandë

18:04LushnjeStacioni Lushnje

Trans Dea
900Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 21 minuta
3

18:25LushnjeStacioni Lushnje

18:55PoshnjeStacioni Poshnje

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 55 minuta
Çmimi total: 900 Lekë
1

15:00SarandëStacioni Sarandë

18:04LushnjeStacioni Lushnje

Sharka Travel
900Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 21 minuta
3

18:25LushnjeStacioni Lushnje

18:55PoshnjeStacioni Poshnje

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 55 minuta
Çmimi total: 900 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.