GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sarandë, Shqipëri Lezhë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00SarandëStacioni Sarandë

18:20TiranëStacioni Tiranë

Trans Butrinti
15.5€

Informata

2
Ndërrim në: Linda 80Pritja: 40 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

20:03LezhëStacioni Lezhë

Linda 80
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 3 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.