GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sarandë, Shqipëri Klinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:30SarandëStacioni Sarandë

14:30DurrësStacioni Durrës

Trans Butrinti
15.5€

Informata

2
Ndërrim në: Niku-ToursPritja: 1 orë
3

15:30DurrësStacioni Durrës

20:00KlinëStacioni Klinë

Niku-Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.