GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sarandë, Shqipëri Cërrik, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:25SarandëStacioni Sarandë

15:25CërrikStacioni Cërrik

An & Jorg
1200Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:30SarandëStacioni Sarandë

12:50TiranëStacioni Tiranë

Trans Butrinti
15.5€

Informata

2
Ndërrim në: KucovaPritja: 55 minuta
3

13:45TiranëStacioni Tiranë

15:01CërrikStacioni Cërrik

Kucova
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 31 minuta
Çmimi total: 15.5
1

08:30SarandëStacioni Sarandë

12:30DurrësStacioni Durrës

Trans Butrinti
15.5€

Informata

2
Ndërrim në: Erener - TransPritja: 30 minuta
3

13:00DurrësStacioni Durrës

14:20CërrikStacioni Cërrik

Erener - Trans
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15.5
1

09:30SarandëStacioni Sarandë

13:50TiranëStacioni Tiranë

Trans Butrinti
15.5€

Informata

2
Ndërrim në: Tirana TravelPritja: 40 minuta
3

14:30TiranëStacioni Tiranë

15:46CërrikStacioni Cërrik

Tirana Travel
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 16 minuta
Çmimi total: 15.5
1

10:30SarandëStacioni Sarandë

14:50TiranëStacioni Tiranë

Trans Butrinti
15.5€

Informata

2
Ndërrim në: KucovaPritja: 25 minuta
3

15:15TiranëStacioni Tiranë

16:31CërrikStacioni Cërrik

Kucova
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 1 minuta
Çmimi total: 15.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.