GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sarandë, Shqipëri Basel, Zvicër

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:30SarandëStacioni Sarandë

01:00GjakovëStacioni Gjakovë

Kushtrimi Nm
25€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 4 orë
3

05:00GjakovëStacioni Gjakovë

04:59BaselStacioni Basel

Sharr Travel
100€
Kohëzgjatja totale:~37 orë, 29 minuta
Çmimi total: 100
1

15:30SarandëStacioni Sarandë

00:00PejëStacioni Pejë

Kushtrimi Nm
25€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 6 orë
3

06:00PejëStacioni Pejë

05:59BaselStacioni Basel

Sharr Travel
100€
Kohëzgjatja totale:~38 orë, 29 minuta
Çmimi total: 100

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.