GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Salsburg, Austri Komoran, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

19:00SalsburgStacioni Salsburg

18:59KomoranStacioni Komoran

Deva Tours
70€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:00SalsburgStacioni Salsburg

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
60€
2
Ndërrim në: Zhur ToursPritja: 30 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

15:10KomoranStacioni Komoran

Zhur Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 10 minuta
Çmimi total: 60
1

19:00SalsburgStacioni Salsburg

18:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Deva Tours
70€
2
Ndërrim në: EdonisiPritja: 31 minuta
3

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

19:52KomoranStacioni Komoran

Edonisi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 52 minuta
Çmimi total: 70
1

19:00SalsburgStacioni Salsburg

15:30PrizrenStacioni Prizren

Barileva
60€
2
Ndërrim në: Zhur ToursPritja: 30 minuta
3

16:00PrizrenStacioni Prizren

17:20KomoranStacioni Komoran

Zhur Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 20 minuta
Çmimi total: 60
1

19:00SalsburgStacioni Salsburg

16:00GjakovëStacioni Gjakovë

Barileva
60€
2
Ndërrim në: Kushtrimi NmPritja: 1 orë
3

17:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:09KomoranStacioni Komoran

Kushtrimi Nm
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~23 orë, 9 minuta
Çmimi total: 60
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.