GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rrogozhinë, Shqipëri Libonik, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00Durrës

06:47RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

09:37LibonikStacioni Libonik

10:18Bilisht

Armed
?Lekë

06:00Durrës

06:47RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

09:37LibonikStacioni Libonik

10:48Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

11:30Durrës

12:17RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

15:07LibonikStacioni Libonik

15:48Bilisht

Blf
?Lekë

12:45Durrës

13:32RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

16:22LibonikStacioni Libonik

17:33Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

13:00Durrës

13:47RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

16:37LibonikStacioni Libonik

17:18Bilisht

Blf
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:47RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

08:05LibrazhdStacioni Librazhd

Armed
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 23 minuta
3

08:28LibrazhdStacioni Librazhd

10:00LibonikStacioni Libonik

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 13 minuta
1

06:47RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

08:05LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 23 minuta
3

08:28LibrazhdStacioni Librazhd

10:00LibonikStacioni Libonik

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 13 minuta
1

13:32RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

14:50LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: BlfPritja: 15 minuta
3

15:05LibrazhdStacioni Librazhd

16:37LibonikStacioni Libonik

Blf
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 5 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.