GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rrogozhinë, Shqipëri Leshnicë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:30Durrës

12:17RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

14:47LeshnicëStacioni Leshnicë

15:48Bilisht

Blf
?Lekë

12:45Durrës

13:32RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

16:02LeshnicëStacioni Leshnicë

17:33Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

13:00Durrës

13:47RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

16:17LeshnicëStacioni Leshnicë

17:18Bilisht

Blf
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:32RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

14:50LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: BlfPritja: 15 minuta
3

15:05LibrazhdStacioni Librazhd

16:17LeshnicëStacioni Leshnicë

Blf
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.