GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Romë, Itali Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:30RomëStacioni Romë

20:10TiranëStacioni Tiranë

Alba Trans
150€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Luna TravelPritja: 50 minuta
3

21:00TiranëStacioni Tiranë

21:35TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 5 minuta
Çmimi total: 4
1

14:30RomëStacioni Romë

20:10TiranëStacioni Tiranë

Alba Trans
150€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Luna TravelPritja: 1 orë, 50 minuta
3

22:00TiranëStacioni Tiranë

22:35TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 5 minuta
Çmimi total: 4
1

14:30RomëStacioni Romë

20:10TiranëStacioni Tiranë

Alba Trans
150€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Luna TravelPritja: 2 orë, 50 minuta
3

23:00TiranëStacioni Tiranë

23:35TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 5 minuta
Çmimi total: 4

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.