GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rogovë, Kosovë Deçan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:57RogovëStacioni Rogovë

18:25GjakovëStacioni Gjakovë

Kasumi
1.5€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 10 minuta
3

18:35GjakovëStacioni Gjakovë

19:02DeçanStacioni Deçan

Monika
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 5 minuta
Çmimi total: 3.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.