GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rinas, Shqipëri Pogradec, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:00RinasStacioni Rinas

16:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 25 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

19:12PogradecStacioni Pogradec

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 12 minuta
1

17:00RinasStacioni Rinas

17:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 25 minuta
3

18:00TiranëStacioni Tiranë

20:12PogradecStacioni Pogradec

Star Bus Korça
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 12 minuta
Çmimi total: 4
1

18:00RinasStacioni Rinas

18:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 25 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

21:12PogradecStacioni Pogradec

Star Bus Korça
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 12 minuta
Çmimi total: 4

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.