GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rinas, Shqipëri Peshkopi, Shqipëri

1

06:00RinasStacioni Rinas

06:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 25 minuta
3

07:00TiranëStacioni Tiranë

11:11PeshkopiStacioni Peshkopi

Shpresa - AL SH.P.K
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 11 minuta
1

06:00RinasStacioni Rinas

06:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Gino EkspresPritja: 44 minuta
3

07:19TiranëStacioni Tiranë

11:14PeshkopiStacioni Peshkopi

Gino Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 14 minuta
1

06:00RinasStacioni Rinas

06:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Gino ExpressPritja: 44 minuta
3

07:19TiranëStacioni Tiranë

11:14PeshkopiStacioni Peshkopi

Gino Express
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 14 minuta
1

07:00RinasStacioni Rinas

07:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 45 minuta
3

08:20TiranëStacioni Tiranë

12:31PeshkopiStacioni Peshkopi

Shpresa - AL SH.P.K
600Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 31 minuta
Çmimi total: 4
1

08:00RinasStacioni Rinas

08:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 25 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

13:11PeshkopiStacioni Peshkopi

Shpresa - AL SH.P.K
600Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 11 minuta
Çmimi total: 4
1

10:00RinasStacioni Rinas

10:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: AriuPritja: 45 minuta
3

11:20TiranëStacioni Tiranë

15:31PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
600Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 31 minuta
Çmimi total: 4
1

11:00RinasStacioni Rinas

11:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: AriuPritja: 25 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

16:11PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
600Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 11 minuta
Çmimi total: 4
1

12:00RinasStacioni Rinas

12:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: AriuPritja: 45 minuta
3

13:20TiranëStacioni Tiranë

17:31PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
600Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 31 minuta
Çmimi total: 4
1

13:00RinasStacioni Rinas

13:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: AriuPritja: 25 minuta
3

14:00TiranëStacioni Tiranë

18:11PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
600Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 11 minuta
Çmimi total: 4
1

14:00RinasStacioni Rinas

14:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: AriuPritja: 45 minuta
3

15:20TiranëStacioni Tiranë

19:31PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
600Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 31 minuta
Çmimi total: 4

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.