GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rinas, Shqipëri Dhërmi, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:00RinasStacioni Rinas

12:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 25 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

16:34DhërmiStacioni Dhërmi

Riviera Tours
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 34 minuta
Çmimi total: 4

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.