GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rinas, Shqipëri Bajë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:10RinasStacioni Rinas

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Kei-Reisen
15€
2
Ndërrim në: OrbitaPritja: 30 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:50BajëStacioni Bajë

Orbita
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 40 minuta
Çmimi total: 15
1

13:20RinasStacioni Rinas

17:30PejëStacioni Pejë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: SamiriPritja: 15 minuta
3

17:45PejëStacioni Pejë

18:05BajëStacioni Bajë

Samiri
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 45 minuta
Çmimi total: 15
1

13:20RinasStacioni Rinas

17:30PejëStacioni Pejë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: RenesansaPritja: 30 minuta
3

18:00PejëStacioni Pejë

18:20BajëStacioni Bajë

Renesansa
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë
Çmimi total: 15
1

13:20RinasStacioni Rinas

17:30PejëStacioni Pejë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Te SalihuPritja: 45 minuta
3

18:15PejëStacioni Pejë

18:35BajëStacioni Bajë

Te Salihu
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15
1

13:20RinasStacioni Rinas

17:30PejëStacioni Pejë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Agjensia Turistike LabinotiPritja: 50 minuta
3

18:20PejëStacioni Pejë

18:38BajëStacioni Bajë

Agjensia Turistike Labinoti
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 18 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.