GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rahovec, Kosovë Deçan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00RahovecStacioni Rahovec

08:33GjakovëStacioni Gjakovë

Emra
?€
2
Ndërrim në: GentonisiPritja: 12 minuta
3

08:45GjakovëStacioni Gjakovë

09:12DeçanStacioni Deçan

Gentonisi
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 12 minuta
Çmimi total: 2

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.