GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rahovec, Kosovë Budva, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:35RahovecStacioni Rahovec

17:15PrizrenStacioni Prizren

Mendi Tours
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 1 orë, 15 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

00:45BudvaStacioni Budva

Vetoni Tourist
20€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 10 minuta
Çmimi total: 20
1

17:20RahovecStacioni Rahovec

18:00PrizrenStacioni Prizren

Emra
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 30 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

00:45BudvaStacioni Budva

Vetoni Tourist
20€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 25 minuta
Çmimi total: 20
1

20:20RahovecStacioni Rahovec

21:00PrizrenStacioni Prizren

Mendi Tours
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 10 minuta
3

22:10PrizrenStacioni Prizren

04:40BudvaStacioni Budva

Barileva
20€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 20 minuta
Çmimi total: 20

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.