GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Radivojc, Kosovë Duhël, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:00Gjilan

08:17RadivojcStacioni Radivojc

09:25DuhëlStacioni Duhël

09:59Prizren

Merkatori
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:17RadivojcStacioni Radivojc

08:49FerizajStacioni Ferizaj

Merkatori
1.5€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 11 minuta
3

09:00FerizajStacioni Ferizaj

09:36DuhëlStacioni Duhël

Merkatori
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 19 minuta
Çmimi total: 1.5
1

08:17RadivojcStacioni Radivojc

08:49FerizajStacioni Ferizaj

Merkatori
?€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 11 minuta
3

09:00FerizajStacioni Ferizaj

09:36DuhëlStacioni Duhël

Merkatori
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 19 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.