GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Qerret, Shqipëri Sovjan, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:05QerretStacioni Qerret

14:56TiranëStacioni Tiranë

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Ekspress Bilisht RevaniPritja: 34 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:09SovjanStacioni Sovjan

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 4 minuta
1

14:05QerretStacioni Qerret

14:56TiranëStacioni Tiranë

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 39 minuta
3

15:35TiranëStacioni Tiranë

18:14SovjanStacioni Sovjan

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 9 minuta
1

14:07QerretStacioni Qerret

14:58TiranëStacioni Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Ekspress Bilisht RevaniPritja: 32 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:09SovjanStacioni Sovjan

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 2 minuta
1

14:07QerretStacioni Qerret

14:58TiranëStacioni Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 37 minuta
3

15:35TiranëStacioni Tiranë

18:14SovjanStacioni Sovjan

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 7 minuta
1

14:07QerretStacioni Qerret

14:23DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 37 minuta
3

15:00DurrësStacioni Durrës

18:14SovjanStacioni Sovjan

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 7 minuta
1

14:11QerretStacioni Qerret

14:27DurrësStacioni Durrës

Alfa Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 33 minuta
3

15:00DurrësStacioni Durrës

18:14SovjanStacioni Sovjan

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 3 minuta
1

14:13QerretStacioni Qerret

14:29DurrësStacioni Durrës

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 31 minuta
3

15:00DurrësStacioni Durrës

18:14SovjanStacioni Sovjan

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 1 minuta
1

14:17QerretStacioni Qerret

15:08TiranëStacioni Tiranë

Piko Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Ekspress Bilisht RevaniPritja: 22 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:09SovjanStacioni Sovjan

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 52 minuta
1

14:17QerretStacioni Qerret

15:08TiranëStacioni Tiranë

Piko Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 27 minuta
3

15:35TiranëStacioni Tiranë

18:14SovjanStacioni Sovjan

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 57 minuta
1

14:20QerretStacioni Qerret

15:11TiranëStacioni Tiranë

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Ekspress Bilisht RevaniPritja: 19 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:09SovjanStacioni Sovjan

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 49 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.