GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Qerret, Shqipëri Kashtbardhë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:30Tiranë

15:18QerretStacioni Qerret

16:05KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

16:45Berat

Mangalemi
?Lekë

14:30Tiranë

15:21QerretStacioni Qerret

16:18KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

18:32Çorovodë

Fastbas
?Lekë

15:00Tiranë

15:48QerretStacioni Qerret

16:35KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

17:15Berat

Mangalemi
?Lekë

15:30Tiranë

16:18QerretStacioni Qerret

17:05KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

17:45Berat

Mangalemi
?Lekë

16:00Tiranë

16:48QerretStacioni Qerret

17:35KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

18:15Berat

Mangalemi
?Lekë

16:10Tiranë

17:01QerretStacioni Qerret

17:58KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

20:12Çorovodë

Fastbas
?Lekë

16:30Tiranë

17:18QerretStacioni Qerret

18:05KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

18:45Berat

Mangalemi
?Lekë

17:00Tiranë

17:48QerretStacioni Qerret

18:35KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

19:15Berat

Mangalemi
?Lekë

17:30Tiranë

18:18QerretStacioni Qerret

19:05KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

19:45Berat

Mangalemi
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:51QerretStacioni Qerret

17:38LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 10 minuta
3

17:48LushnjeStacioni Lushnje

17:58KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 7 minuta
1

16:51QerretStacioni Qerret

17:38LushnjeStacioni Lushnje

Ensilv -Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 10 minuta
3

17:48LushnjeStacioni Lushnje

17:58KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 7 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.