GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Qerret, Shqipëri Berat, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:00Tiranë

17:48QerretStacioni Qerret

19:15BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë

17:30Tiranë

18:18QerretStacioni Qerret

19:45BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:51QerretStacioni Qerret

18:38LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 17 minuta
3

18:55LushnjeStacioni Lushnje

19:45BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
1

17:51QerretStacioni Qerret

18:38LushnjeStacioni Lushnje

Fjoart Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 17 minuta
3

18:55LushnjeStacioni Lushnje

19:45BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.