GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prugoc, Kosovë Gjakovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:26PrugocStacioni Prugoc

14:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Mentori
?€
2
Ndërrim në: CaliPritja: 13 minuta
3

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:31GjakovëStacioni Gjakovë

Cali
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 5 minuta
Çmimi total: 5
1

15:26PrugocStacioni Prugoc

15:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Besiana Travel
?€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 13 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:31GjakovëStacioni Gjakovë

Armend Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 5 minuta
Çmimi total: 5
1

17:56PrugocStacioni Prugoc

18:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva Trade
?€
2
Ndërrim në: BlediPritja: 13 minuta
3

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

20:01GjakovëStacioni Gjakovë

Bledi
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 5 minuta
Çmimi total: 5
1

18:21PrugocStacioni Prugoc

18:42PrishtinëStacioni Prishtinë

Vllazrimi
?€
2
Ndërrim në: Kushtrimi NmPritja: 18 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:31GjakovëStacioni Gjakovë

Kushtrimi Nm
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
Çmimi total: 5
1

19:26PrugocStacioni Prugoc

19:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Besiana Travel
?€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 13 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:31GjakovëStacioni Gjakovë

Armend Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 5 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.