GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prrenjas, Shqipëri Kozarë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:00Korçë

11:24PrrenjasStacioni Prrenjas

13:21KozarëStacioni Kozarë

13:58Berat

Star Bus Korça
?Lekë

11:00Korçë

12:24PrrenjasStacioni Prrenjas

14:21KozarëStacioni Kozarë

14:58Berat

Bitri
?Lekë

13:00Korçë

14:24PrrenjasStacioni Prrenjas

16:21KozarëStacioni Kozarë

16:58Berat

Bitri
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:00PrrenjasStacioni Prrenjas

11:35LibrazhdStacioni Librazhd

Art Travel Sh.P.K
100Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 15 minuta
3

11:50LibrazhdStacioni Librazhd

13:21KozarëStacioni Kozarë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 21 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

11:03PrrenjasStacioni Prrenjas

11:29LibrazhdStacioni Librazhd

Shqiponja Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 21 minuta
3

11:50LibrazhdStacioni Librazhd

13:21KozarëStacioni Kozarë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta
1

12:00PrrenjasStacioni Prrenjas

12:35LibrazhdStacioni Librazhd

Art Travel Sh.P.K
100Lekë
2
Ndërrim në: BitriPritja: 15 minuta
3

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

14:21KozarëStacioni Kozarë

Bitri
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 21 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

12:03PrrenjasStacioni Prrenjas

12:29LibrazhdStacioni Librazhd

Kei Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: BitriPritja: 21 minuta
3

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

14:21KozarëStacioni Kozarë

Bitri
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta
1

12:10PrrenjasStacioni Prrenjas

12:36LibrazhdStacioni Librazhd

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
2
Ndërrim në: BitriPritja: 14 minuta
3

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

14:21KozarëStacioni Kozarë

Bitri
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 11 minuta
1

12:24PrrenjasStacioni Prrenjas

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: ArbaPritja: 22 minuta
3

13:12LibrazhdStacioni Librazhd

15:01KozarëStacioni Kozarë

Arba
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 37 minuta
1

12:24PrrenjasStacioni Prrenjas

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: ArbaPritja: 22 minuta
3

13:12LibrazhdStacioni Librazhd

15:01KozarëStacioni Kozarë

Arba
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 37 minuta
1

12:24PrrenjasStacioni Prrenjas

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: ArbaPritja: 22 minuta
3

13:12LibrazhdStacioni Librazhd

15:01KozarëStacioni Kozarë

Arba
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 37 minuta
1

14:00PrrenjasStacioni Prrenjas

14:35LibrazhdStacioni Librazhd

Art Travel Sh.P.K
100Lekë
2
Ndërrim në: BitriPritja: 15 minuta
3

14:50LibrazhdStacioni Librazhd

16:21KozarëStacioni Kozarë

Bitri
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 21 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.