GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kozarë, Shqipëri Prrenjas, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

04:30Berat

05:07KozarëStacioni Kozarë

07:04PrrenjasStacioni Prrenjas

08:28Korçë

Star Bus Korça
?Lekë

04:30Berat

05:07KozarëStacioni Kozarë

07:04PrrenjasStacioni Prrenjas

08:28Korçë

Bitri
?Lekë

05:00Berat

05:37KozarëStacioni Kozarë

07:34PrrenjasStacioni Prrenjas

08:58Korçë

Bitri
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:07KozarëStacioni Kozarë

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans KelaPritja: 16 minuta
3

06:54LibrazhdStacioni Librazhd

07:20PrrenjasStacioni Prrenjas

Trans Kela
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
1

05:07KozarëStacioni Kozarë

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 18 minuta
3

06:56LibrazhdStacioni Librazhd

07:22PrrenjasStacioni Prrenjas

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
1

05:07KozarëStacioni Kozarë

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans KelaPritja: 16 minuta
3

06:54LibrazhdStacioni Librazhd

07:20PrrenjasStacioni Prrenjas

Trans Kela
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
1

05:07KozarëStacioni Kozarë

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 18 minuta
3

06:56LibrazhdStacioni Librazhd

07:22PrrenjasStacioni Prrenjas

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
1

05:37KozarëStacioni Kozarë

07:08LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: Demokracia 95Pritja: 10 minuta
3

07:18LibrazhdStacioni Librazhd

07:44PrrenjasStacioni Prrenjas

Demokracia 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 7 minuta
1

05:37KozarëStacioni Kozarë

07:08LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: Metro Al TravelPritja: 17 minuta
3

07:25LibrazhdStacioni Librazhd

07:50PrrenjasStacioni Prrenjas

Metro Al Travel
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
1

05:37KozarëStacioni Kozarë

07:08LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: Alba TransPritja: 17 minuta
3

07:25LibrazhdStacioni Librazhd

07:50PrrenjasStacioni Prrenjas

Alba Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
1

05:37KozarëStacioni Kozarë

07:08LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 18 minuta
3

07:26LibrazhdStacioni Librazhd

07:52PrrenjasStacioni Prrenjas

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
1

05:37KozarëStacioni Kozarë

07:08LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: TransluksPritja: 22 minuta
3

07:30LibrazhdStacioni Librazhd

07:56PrrenjasStacioni Prrenjas

Transluks
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta
1

05:37KozarëStacioni Kozarë

07:08LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: Sefa TransPritja: 22 minuta
3

07:30LibrazhdStacioni Librazhd

08:05PrrenjasStacioni Prrenjas

Sefa Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.