GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Preshevë, Serbi Fushë Kosovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:30PreshevëStacioni Preshevë

09:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Graniti Trans
5€
2
Ndërrim në: Mendi ToursPritja: 30 minuta
3

10:20PrishtinëStacioni Prishtinë

10:37Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Mendi Tours
0.5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 7 minuta
Çmimi total: 5.5
1

09:30PreshevëStacioni Preshevë

11:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Veli Trans
?€
2
Ndërrim në: Vellazerit FeriziPritja: 25 minuta
3

12:15PrishtinëStacioni Prishtinë

12:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Vellazerit Ferizi
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë
1

09:30PreshevëStacioni Preshevë

11:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Veli Trans
?€
2
Ndërrim në: KohaPritja: 30 minuta
3

12:20PrishtinëStacioni Prishtinë

12:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Koha
1€
Kohëzgjatja totale:~3 orë
Çmimi total: 1
1

14:00PreshevëStacioni Preshevë

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Graniti Trans
5€
2
Ndërrim në: Shehu 2000Pritja: 15 minuta
3

16:35PrishtinëStacioni Prishtinë

16:52Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Shehu 2000
0.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 52 minuta
Çmimi total: 5.5
1

14:00PreshevëStacioni Preshevë

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Graniti Trans
5€
2
Ndërrim në: Vellazerit FeriziPritja: 25 minuta
3

16:45PrishtinëStacioni Prishtinë

17:00Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Vellazerit Ferizi
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.