GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prelez Jerlive, Kosovë Ferizaj, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:00Prishtinë

17:39Prelez JerliveStacioni Prelez Jerlive

17:50FerizajStacioni Ferizaj

Azizi
0.5€

17:15Prishtinë

17:54Prelez JerliveStacioni Prelez Jerlive

18:05FerizajStacioni Ferizaj

Dritoni-Reisen
0.5€

17:30Prishtinë

18:15Prelez JerliveStacioni Prelez Jerlive

18:20FerizajStacioni Ferizaj

Endriti Sh.P.K
?€

17:45Prishtinë

18:24Prelez JerliveStacioni Prelez Jerlive

18:35FerizajStacioni Ferizaj

Arbeni Tours
0.5€

18:00Prishtinë

18:39Prelez JerliveStacioni Prelez Jerlive

18:50FerizajStacioni Ferizaj

Medina
0.5€

18:30Cërnillë

18:43Prelez JerliveStacioni Prelez Jerlive

18:55FerizajStacioni Ferizaj

Azizi
?€

18:30Prishtinë

19:09Prelez JerliveStacioni Prelez Jerlive

19:20FerizajStacioni Ferizaj

Meti T
0.5€

18:45Prishtinë

19:24Prelez JerliveStacioni Prelez Jerlive

19:35FerizajStacioni Ferizaj

Ballkani
0.5€

19:15Prishtinë

19:54Prelez JerliveStacioni Prelez Jerlive

20:05FerizajStacioni Ferizaj

Fehmi-Company
0.5€

19:30Prishtinë

20:09Prelez JerliveStacioni Prelez Jerlive

20:20FerizajStacioni Ferizaj

Fatoni-Reisen
0.5€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.